Dodaj turniej

Kalendarz

Mapa turniejów

Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Szukaj Wydarzenia

Wydarzenie Views Navigation

Wydarzenia Search

Luty 2020

WSG Opalanica


7 lutego - 8 lutego
Strażnica w Opalenicy, ul. Młyńska 61
Opalenica, Polska

Czwarta edycja Opaleanickiego turnieju WSG odbędzie się już w lutym! Kultywując tradycję, WSG OpaLANica poinformowała nas o kolejnej edycji turnieju Counter Strike Global Offensive. Dzięki współpracy z PHU Gmyrpol udało się stworzyć czwarty ras projekt w Strażnicy przy ulicy Młyńskiej. WSG Opalenica to rozgrywki e- sportowe, mający nowy wymiar emocji dla graczy, oraz rozrywki dla oglądających. Twój sposób na rozrywkę.


Dowiedz się więcej »

IEM Katowice 2020


28 lutego - 1 marca
Spodek, al. Korfantego 35
Katowice, Śląskie 40-005 Polska
90zł – 5000zł

IEM Katowice 2020 to istne esportowe święto na całym świecie! Weź udział w jednym z największych wydarzeń esportowych, które rozpocznie się już 28 lutego i potrwa do 1 marca. Podczas rozgrywek mających miejsce w Katowickim Spodku; oprócz Counter Strike`a, będziemy mogli obserwować zmagania najlepszych zawodników w StarCraft II. Jak co roku otwarte zostanie IEM EXPO, na którym wystawcy zaprezentują swoje produkty. Nie obejdzie się bez konkursów z nagrodami. Na IEM Katowice 2020 przewidziane jest wejście darmowe. Informacja dla tych, którzy…


Dowiedz się więcej »

Marzec 2020

Rolniczak LAN Party 2020

Przygotowania do szóstej edycji trwają w najlepsze! Podczas niej, będziemy grali w Counter Strike: Global Offensive, League of Legends oraz FIFĘ. Tym razem turnieje będą otwarte, dla wszystkich chętnych. W przypadku większego zainteresowania wydarzeniem, zostaną rozegrane kwalifikacje online.


Dowiedz się więcej »